Právníka/právnička rektorátu Univerzity Karlovy

Ovocný trh 560/5
  • Úvazek: Full-time

Popis pracovní pozice

Rektorát Univerzity Karlovy – Odbor pro studium a záležitosti studentů hledá do svého týmu:

Právníka/právničku rektorátu Univerzity Karlovy

Náš tým se podílí na chodu univerzity v oblasti studia. Chcete s námi nastavovat, měnit, ovlivňovat naše vnitřní pravidla a systémy? Hledáte rozmanitou práci? Pojďte na rektorát Karlovky!

Jaká bude Vaše náplň práce?

• řešení právní agendy na úseku studia a v oblasti uznávání zahraničního vzdělání - příprava  právních podání a podkladů pro jednání řídících orgánů,
  • příprava dílčích metodických pokynů, příprava rozhodnutí, stanovisek, vyjádření a právních rozborů, metodická činnost pro fakulty a součásti UK

Co od Vás očekáváme?

• Ukončené vzdělání v magisterském studijním programu „Právo“. Nevadí, že jste čerstvý absolvent.
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Flexibilitu a schopnost dotahovat úkoly do konce –
  • Dobré organizační, vyjadřovací a argumentační schopnosti
  • Pokud se domluvíte anglicky, je to vaše výhoda. Přežijeme, pokud anglicky nemluvíte.
  • Umíte pracovat samostatně, ale jsou Vám jasné výhody týmové spolupráce

Co Vám nabízíme?

• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský tým, který Vám poradí a pomůže. Pracoviště v historickém centru Prahy, Vaše kanceláře budou v sousedství budovy Karolinum.
  • 5 týdnů dovolené, k tomu navíc 5 volných dnů pro osobní rozvoj za rok
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání (máme široký výběr kurzů, tréninků, workshopů, kterých se můžete účastnit), možnost návštěvy zahraničních univerzit či tzv. staff training week
  • Příspěvky ze sociálního fondu (po roce zaměstnání až 2500Kč/měsíc jako příspěvek na penzijní/životní pojištění, školkovné apod., samozřejmě také příspěvek na stravování, ale i jídelnu a kavárnu v areálu Karolina)
  • Zaměstnanecké benefity (slevy u partnerů UK, možnost rekreace v objektech UK, Multisport karta a další)
  • Možnost účastnit se kulturních a společenských akcí v rámci UK – vernisáže, koncerty v Karolinu, sportovní akce pro zaměstnance atd.
  • Pracovní poměr na plný pracovní úvazek (40h týdně)
  • Nástup je možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Žádost o zařazení do výběrového řízení zasílejte elektronicky na adresu osobni@ruk.cuni.cz.  K žádosti přiložte, prosím, Váš strukturovaný životopis